badihiat2

  • نام پادکست : بدیهیات 2
  • نویسنده : جواد صالحی
  • گوینده : عرفان کــاف
  • انتشار : اردیبهشت 99

پادکست بدیهیات2…! به نظر شما بدیهیات زندگی هرکس چی میتونه باشه؟
 
به نظر شما چی میشد اگه همه ی رویاهای کودکی مون به واقعیت تبدیل میشدن؟ اصلا همه ی رویاهامون نه… چند تا از بهترین و بزرگترین رویاهامون اگه واقعی میشدن اون وقت چی؟ دنیا چه شکلی می شد؟ خودمون چه شکلی می شدیم؟ اکثر آدم بزرگا گاهی وقتا از بچه ها بچه تر میشن… توی خاطرات دوره بچگیشون دنبال یه چیزی میگردن تا بتونن از روزمرگی های این دنیا و اعصاب خوردیاش فرار کنن… البته که کار درستیه اما چرا باید همچین دنیای بی رحمی داشته باشیم تا بخاطر چند لحظه آرامش گرفتن دنبال یه خاطره مبهم و تاریک توی ذهنمون بگردیم؟ مگر نه اینکه آرامش رو توی لحظه باید جستجو کرد؟ مگر نه اینکه آرامش به دست آوردنیه و نه پیدا کردنی؟ پس چرا توی ذهنمون داریم دنبالش میگردیم تا پیدا کنیم؟
 
پادکست “بدیهیات2” به قلم جواد صالحی از چیزایی میگه که تقریبا توی زندگی هممون اتفاق افتاده… حالا این اتفاقات به قدری زیاد شده که دیگه جزوی از وجود هرکس شده و اگه برای کسی اتفاق نیفته ما شک میکنیم! بعضی از داستانای بد زندگیمون به قدری تکرار شدن که دیگه عادت کردیم به بودنشون توی زندگیامون… مثلا همین رفتن ها و نرسیدن ها… خستگی های ممتد روزانه… بی حوصلگی های عجیب و غریب که همشون یه زمانی مریضی به حساب میومدن… اما الان بدیهی شدن!!
 
بنظرم این داستان پادکست های چند قسمتی میتونه جالب باشه…قرار شده که ادامه بدم و از این سری “بدیهیات” چند قسمت بسازم… به شرطی که حمایت کنید.
 
منتظر نظراتتون هستم.
 
به این مطلب امتیاز دهید
5/5
عرفان کاف

عرفان کاف

تور انجام وظیفه توراهه...!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *